19 februari 2021

ANWB AutoMaatje

Onze gemeente heeft het plan om zo mogelijk in de 2de helft van dit jaar te gaan starten met ANWB AutoMaatje. Mogelijk hebben jullie hier al eens over gehoord. Omdat er weinig geschikte mogelijkheden zijn voor personen die sociale en/of mobiliteitsproblemen hebben, komt er nu een mogelijkheid voor hen om toch wat gemakkelijker deel te nemen aan het sociale verkeer. Dit project is dus niet alleen om die personen naar ziekenhuis of huisarts te brengen, maar geeft hen ook de kans om bv op familiebezoek, tuincentrum, kleinkinderen of naar een museum te laten gaan. De ANWB biedt hun hulp aan om onze gemeente, samen met voldoende vrijwilligers, te ondersteunen bij het opstarten van dit project.
Zijn jullie geïnteresseerd om als vrijwilliger je aan te melden dan horen we dat graag (zo snel mogelijk). Best doorgeven aan:
Lies van Moorsel
Gen. Maczeklaan 2e
5111XC Baarle-Nassau
E-mail: liesvanmoorsel49@gmail.com
Telefonisch: 013-5078371  //  06-57874562
Gaarne vermelden: naam, volledig adres, telefoonnummer, e-mailadres